Moovi marketing internetowy logo czarne bez hasła

Chcesz wypróbowywać nowe rzeczy w marketingu dla swojej firmy,

ale brakuje Ci konkretnych wskazówek i życiowo opisanych przykładów?

Będę się dzielić się doświadczeniami z prawdziwego życia, konkretnymi problemami z projektów z klientami (choć bez informacji poufnych:)). 

Jeśli jesteś:

szykuję dla Ciebie trochę ciekawych treści o

Jeśli chcesz być na bieżąco, kliknij w żółty guzik poniżej i zostaw mi swojego maila. Dzięki temu dowiesz się o ciekawych materiałach poradnikowych i artykułach

ebook pdf sposoby na pozytywne opinie moovi Karina Molęda

Cześć! Nazywam się Karina Molęda.

Co potrzebujesz o mnie wiedzieć? Nawróciłam się:). Po wielu latach promowania wielkich globalnych marek doszłam do wniosku, że nasze mniejsze lokalne firmy powinny mieć przynajmniej tak dobry i świadomy marketing w Internecie, jak te potężne światowe. 

Dlatego jako konsultant z zapleczem wykonawczym doradzam teraz średnim i małym firmom, które robią naprawdę dobrą robotę, szczególnie w B2B. 

Obmyślamy strategie, robimy Linkediny, strony firmowe, ofertowe, blogi, mailingi, realizujemy plany krok po kroku, sprawdzamy efekty i dostosowujemy działania.

Obok marketingu moja druga noga to sprzedaż usług B2B, w której pracowałam i o której zawsze pamiętam. Bo marketin dla mnie jest bezwględnie powiązany ze sprzedażą. W dodatku sprzedażą rozwiązania, której faktycznie druga strona potrzebuje.