Skip to content

Cześć, nazywam się Karina Molęda

Pracuję jako konsultant marketingu internetowego. 

Pomagam firmom poukładać swoje działania w Internecie, rozruszać biznes, pozyskać nowych klientów, budować mocne i wyróżniające się marki.

Robię dobre strony internetowe, profesjonalny content marketing i skuteczne profile na Linkedin. 

 

Razem z klientami wdrażam biznesowy plan działań w Internecie.  Samodzielnie lub we współpracy ze świetnymi specjalistami tworzę strony internetowe, profile i posty w mediach społecznościowych. Pomagam zaplanować i zrealizować kampanie w Google i Facebook, materiały tekstowe, graficzne, foto i wideo. Sprawdzam efekty na liczbach i ciągle udoskonalam to, co już udało się osiągnąć.

Prywatnie oglądam pasjami filmy dokumentalne, biegam z audiobookami,  zaczynam dzień od jogi, weekendy uwielbiam spędzać na bliższych i dalszych wyprawach z dzieciakami.

Według Gallupa moje mocne strony to: Maximizer, Futurysta i Focus.

Wcześniej robiłam marketing internetowy dla znanych marek

Rzemiosła uczyłam się w jednej z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce. 

  • Robiliśmy stronę Winiary.pl, która sprowadzała ponad milion wizyt miesięcznie z wyszukiwarek.
  • Wprowadzaliśmy na Facebooka Tesco w nagradzanej aplikacji, gdzie sympatyczny Henio dosłownie wyskakiwał z reklamy i zaczynam rapować o Tobie na podstawie danych z Twojego profilu na Facebooku.
  • Pracowaliśmy z influencerami przy niestandardowych a skutecznych kampaniach dla Wedla.
Robiłam też  projekty marketingu internetowego z wszelkich obszarów dla takich marek jak Microsoft, Eniro Timex, Tchibo.pl, Bayer, Pernod Ricard, Soraya, Maspex, Empik School, Liberty Direct, IKEA.
 

Pracowałam na styku sprzedaży i marketingu, więc dla mnie marketing zawsze ma pracować na biznes.

 

Zrobiłam własnoręcznie od podstaw  serwisy blogowe i ecommerce

Od kiedy pamiętam ciągnęło mnie do technologii i uwielbiam uczyć się  przydatnych umiejętności. Dlatego sama zakasałam rękawy i zrobiłam od A do Z dwa serwisy kontentowe i jeden sklep na Wordpresie. Zajęłam się serwerami, konfiguracją WordPressa, mechanizmem newsletterowym, tworzeniem treści i SEO,  wtyczką do stworzenia sklepu WooCommerce i płatnościami internetowymi, mediami społecznościowymi i całą masą innych rzeczy, które warto znać od podszewki promując swój biznes w internecie.d

Podsumowując, plusy współpracy ze mną:

Patrzę szeroko

Zaplanuję Twoją komunikację, patrząc z lotu ptaka i używając strategii i najlepszych narzędzi - strona, media społecznościowe, różnorodne treści.

Patrzę biznesowo

Nie uprawiam sztuki dla sztuki.Po 10 latach w tabelkach z budżetami, rentownością i konwersją wykorzystam Twój budżet marketingowy w służbie Twojego biznesu.

Jestem z Tobą

Jako wewnętrzny konsultant pracuję po Twojej stronie barykady. Nie jak zewnętrzna agencja, która chce od Ciebie wyciągnąć jak największy budżet.

Znam szczegóły i praktykę

Nie będę posługiwać się tylko pięknymi wizjami z Power Pointa i teoriami z podręczników marketingu. Siądziemy razem z Tobą albo z Twoim człowiekiem przy komputerze i pokażę Ci palcem, co jak działa.

Mam sprawdzonych ludzi

Wiele rzeczy zrobię Ci sama lub upraszczającymi życie narzędziami. Gdzie potrzebne są zaawansowane umiejętności social media ninja, wymiatacza od kampanii Google, czy operatora kamery z własnym dronem, zaproponuję Ci kogoś z sieci sprawdzonych podwykonawców.

Jestem maksymalistką

Potrzebujesz działać sprytnie i jak najrozsądniej poświęcać swój czas i środki? Mam taką przypadłość, która według testu Gallupa jest moją najmocniejszą stroną; wszystko muszę zoptymalizować i wyciągnąć jak najwięcej z tego, co jest dostępne.

Moovi Karina Molęda kontakt telefon email

Jak się ze mną skontaktować

Myślisz, że mogę Ci pomóc i chcesz to omówić?

Zapraszam do kontaktu w dogodnej formie.

Wyślij zapytanie

Myślisz, że mogę pomóc Twojej firmie? Uzupełnij krótki formularz i kliknij wyślij. Informacje trafią na mojego maila. Wtedy skontaktuję się z Tobą, żeby porozmawiać o tym, czego  potrzebujesz.